Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-07-27 20:49:23

sensi29

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 8
Punktów :   

Badź modna. Porady.

WItam jestem 24 letnią wizażystką i stylistką. Nie wiesz w co się ubrać na randkę, do szkoły lub pracy?? NIe jesteś pewna jakie kolory pasują do Ciebie? Nie wiesz jak się pomalować? Jesteś szarą myszką i chcesz coś z tym zrobić? Jeśli chcesz zainponować chłopakow lub dokonać metamorfozy .. PISZ czekam na wasze pytania.
Pozdrawiam Ania

Offline

 

#2 2009-07-27 21:06:44

basiaaa91

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Badź modna. Porady.

Hmm... ani nie wiem w co się ubrać na randkę, ani do szkoły.;P NIe jestem też pewna jakie kolory do mnie pasują ani nie wiem jak się malować;| Jestem szarą myszką i chciałabym to zmienić... ;o Pozdrawiam.

Offline

 

#3 2009-07-27 21:10:20

sensi29

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 8
Punktów :   

Re: Badź modna. Porady.

Bardzo się cieszę, że napisałaś. Wszystko zależy od Twojego typu urody.. tak więc kolor włosów, ciemna czy jasna karnacja, kształt twarzy i ile masz mniej wiecej lat ..

Offline

 

#4 2009-07-27 21:13:40

basiaaa91

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Badź modna. Porady.

Niedługo skończę 18 lat. Jestem raczej przeciętną nastolatką i dosyć dziecinnie wyglądam... Mam półdługie ciemnobrązowe włosy, piwne oczy, kwadratową twarz, jasną karnację. Jestem szczupła i bardzo niska - mam 157cm...

Offline

 

#5 2009-07-27 21:24:17

sensi29

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 8
Punktów :   

Re: Badź modna. Porady.

Tak więc powinnaś zaszokować, ubierać się w bardziej odwarzne ubrania gdyż jesteś niskiego wzrostu.. aby zwrócić na siebie uwagę, modne są teraz czerowne czółenka i leginsy. nie powinnaś nosić tunik gdyż skrócą one Twoje nogi i bedziesz się wydawać optymalnie mniejsza niż jesteś. Zatem pierwszy krok to odważne wyraźne kolory ... jak np. róż, turkus, czerwień, żólty. Modne dopasowane spodnie, np. rurki znakomicie się noszą u każdej  dziewczyny, do tego np. wcześniej wspomniane czerwone szpile, bluzka najlepiej coś w stylu koszuli z pasem od razuu pod dekoldem to podkreśli Twoją szczupłą sylwetkę. do tego mała kopertówka na ramię. Jeśli chodzi o makijaż powinien być zmienny raz podkreślasz bardziej oczy, a raz bardziej usta. Tak więc oczy podkreśl czarną lub brązową kredką, do tego najlepiej złoty cień i odrobiną niebieskiego ku zewnętrznej stronie oka, podkreśl oczy czarnym tuszem. Usta lekko różowym lub beżowym błyszczykiem. Używaj modnego w tym sezonie pudru brązującego lub kulek brązujących do twarzy. Policzki najlepiej jakbyś podkreślała brzoskwiniowym rózem. Jeśli bedziesz miała jeszcze jakieś pytania CZEKAM


Podam Ci stronę na allegro z modnymi czerwonymi butami, świetnie wyglądaja w połączeniu z rurkami. Do tego nie są drogie http://allegro.pl/item694955503_m83_zam … e_r38.html

Pamietaj także, że nie tylko strój pełni tu najważniejszą rolę. Musisz być poważna i uśmiechnięta, dumna z tego jak wyglądasz i nie bać się tego. Pokaż to co lubisz, swój styl )

Offline

 

#6 2009-07-27 21:29:34

basiaaa91

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Badź modna. Porady.

W sobotę mam wesele i nie mam kompletnie pomysłu na fryzurę;///

Offline

 

#7 2009-07-27 21:36:20

sensi29

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 8
Punktów :   

Re: Badź modna. Porady.

Modne są upinane wlosy, lecz Tobie odradzam. Jesteś młoda powinnaś pokazać taką bardziej zwariowaną fryzure, modne są teraz grzywki i lekko zlokowane włosy, jeśli masz oczywiście długie włosy.. jeżeli nie to polecam uczesnie na twarz tzn. by Twoje włosy przypominały bałagan roztrzepane ale gładko i wysoko zaczesane. Jeśli masz niskie czoło możesz również zaczesać włosy do tyłu i mocno wyprostować. Rówież fryzura zależy od kreacji jaką bedziesz miała na sobie tego dnia..

Jeśli masz mocno wycieniowane włosy proponuję fryzurę tzn. falę . Powinnaś zwilżyć włosy kosmetykiem do włosów według własnego zakresu, z boku zrobić przedziałek i podczas suszenia modeluj szczotką, kilka pasm wywijaj tworząc z kosmyków fale całosc podkresl lekko mocnym zelem

Offline

 

#8 2009-07-27 21:46:25

basiaaa91

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Badź modna. Porady.

Dziękuję za porady;]

Offline

 

#9 2009-07-27 21:47:03

sensi29

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 8
Punktów :   

Re: Badź modna. Porady.

NMZC




UWAGA
nie wiesz jak się ubrać, nie potrafisz wybrać modnych ciuszków PISZ
za pomocą zamówień przez internet jak np. allegro pomogę wybrać Ci ubrania
takie na jakie pozwalają Ci Twoje fundusze

Offline

 

#10 2009-08-06 17:38:56

Mary_Jane

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Badź modna. Porady.

Witam, pisze bo jestem delikatnie zdesperowana .problem to moje włosy a kolezanki nie chcą mnie juz słuchac.tak wiec mam krotkie wlosy.w tym momencie za krotkie jak dla mnie, posiadam takze okragłą buzie i potrzebuje fryzury ktora bedzie do mnie pasowala ,krotkiej lecz stylowej , a napewno nie nijakiej.Lubie ekstremalne rozwizania, zawsze marzył mi sie rudy kolor ale nie jestem pewna czy mi pasuje.Cenię też wygodę i liczę na jakąś złotą rade...pozdrawiam

Offline

 

#11 2009-08-06 19:27:31

sensi29

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 8
Punktów :   

Re: Badź modna. Porady.

Witam!
Jeśli masz  okrągłą twarz pełne policzki, fryzura odpowiednia dla Ciebie powinna być prosta i starannie wycieniowana, unikaj grzywki ewentualnie zaczesuj ją na bok, jeśli masz krotkie wlosy powinny być tak wystrzępione by zachodziły Ci na policzki. To może trochę wyszczuplić twarz. Unikaj gładkich fryzur, najlepiej staraj się teraz zapuszczać włosy. Podaje Ci stronę tu możesz zobaczyć fryzury odpowiednie dla długości twoich włosów, nie bój się ekstawaganckich i szalonych fryzur http://www.fryzury.brat.pl/fryzury_krotkie.php . Nie wiem jak doradzić Ci z kolorem bo to zależy od twojej urody, ale polecam rudy modny kolor ) pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vae-victis.pun.pl www.msg.pun.pl www.bakugan-brawles.pun.pl www.freedom.pun.pl www.supermetin2.pun.pl